Servis kuralları

Greenway Online Mağaza Müşterilerine Hizmet Şartları Değerli Alıcılar!

Online mağazamızın işleyişi ülkenin kanunlarına ve Şirketin kural ve standartlarına harfiyen uymaya dayalıdır.

  1. Greenway online mağazasının alıcıları olarak sadece Greenway Şirketi ile kayıt anlaşması olan, şahsi kayıt numara ve parolası bulunan Ortaklar olabilmektedir.
  2. Katalogumuzu inceleyerek, Greenway markalı satışa sunulan ürünleri bulabilirisiniz. Online mağazasında satışa çıkarılan ürünleri bizzat görebilir, her ürünün yanında yer alan ilave bilgileri okuyabilirsiniz.
  3. Mağazamızın ürün çeşitlerini incelerken, hemen alışveriş sepetinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz ürünleri sepetinizde her zaman gözden geçirebilirsiniz (alışveriş sepetiniz sitemizin üst kısmında bulunmaktadır). Sipariş bilgilerinde siparişin teslimat ödemesi hariç genel ödeme miktarı yansıtılmakta, önceden belirlenen ürünün sepetten çıkarılma imkanı sunulmaktadır.
  4. Sepet oluşturulduktan sonra, bir teslimat adresi ve diğer iletişim bilgilerinizi belirteceğiniz bir teslimat türünü seçmeniz gerekir.
  5. Internet mağazamızda siparişinizi olusturdugunuz zaman, otomatik olarak ona bir numara atanır, göndermeye hazır olduğunda, sipariş formunda belirtilen e-posta adresi ve telefon numaraniza bir takip numarası gönderilir. Bu numarasına dayanarak, siparişinizi takip edebilirsiniz.

Hizmetlerle ilgili başka sorularınız varsa, İletişim Bilgileri sayfasında belirtilen telefon ve adreslerden bizimle irtibata geçebilirsiniz.